Urządzasz ? Remontujesz ? Radzimy bezpłatnie...
Witamy, Gość

Autor Wątek: Jaka reklama jest najlepsza?  (Przeczytany 6237 razy)

Reade11

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Jaka reklama jest najlepsza?
« Odpowiedź #15 : Styczeń 24, 2016, 06:30:56 »
dla mnie najlepszą reklamą jest odpowiednia strona internetowa i oczywiście pozycjonowanie, może być też AdWords ale osobiście polecam pozycjonowanie. www.druk-reklamy.pl

katapulta

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #16 : Styczeń 24, 2016, 09:13:54 »
Chyba najlepiej zlecić to komuś. Poza tym dobrze pozycjonować stronę
Tak to już jest z bólem. Bez względu na to, w którym miejscu ciała się ulokuje, zawsze czujesz się tak, jakbyś dostał kopa w brzuch.

rajmund

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #17 : Styczeń 24, 2016, 10:03:29 »
Czytelna, ciekawie zaprojektowana strona www to podstawa, tak samo jak profile w mediach społecznościowych. Choć moim zdaniem warto zainteresować się komunikacją sms, w końcu każdy z nas korzysta z telefonu komórkowego i zawsze ma go przy sobie, także SMS to chyba najszybszy sposób, aby dotrzeć do potencjalnego klienta. Wiele firm korzysta z platform typu https://serwersms.pl w celu usprawnienia komunikacji albo informowania klientów o promocjach i nowościach.

artellka

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #18 : Luty 03, 2016, 05:37:16 »
No tak, ale żeby wysłać komuś smsa z reklamą to musi on najpierw wyrazić na to zgodę a z tego co wiem mało kto lubi otrzymywać smsy reklamowe (ja np nie znoszę i zawsze blokuję). Moim zdaniem najlepiej skupić się na promocji w sieci. Reklama adwords łódź jest bardzo popularna i skutecznie zwiększa ruch na stronie. Poza tym pozycjonowanie, profile społecznościowe, bannery reklamowe, współpraca z bloggerami itd.

lovley

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #19 : Luty 11, 2016, 05:29:30 »
Według mnie warto zainwestować w reklamę w sieci bo jest chyba najbardziej skuteczna z tych wszystkich które są mi znane. Dużo na temat reklamy znajdziesz tutaj http://alterweb.pl/ warto poczytać i dowiedzieć się w jaką reklamę inwestować. Myślę, że to najlepsza opcja dla każdego przedsiębiorcy.

iguana

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #20 : Luty 15, 2016, 09:41:17 »
Nie zgodzę się, że bannerów jest już tak dużo że jest przesyt. Wręcz przeciwnie. Jest ich tak dużo bo są skuteczne. Ja bym chyba w pierwszej kolejności postawiła właśnie na dużą formę na mieście, banner czy bilbord, mam tu na myśli tego rodzaju rozwiązania: http://fabrykareklamy.pro/produkcja/druk-wielkoformatowy-lodz-wydruki-banerow-i-billboardow/ Możemy mówić/pisać co chcemy, ale skuteczność takich reklam jest nie do przebicia,  jakoś utrzymują się od wielu lat na topie i ja nie widzę jakiegoś "odwrotu", tu przemawia nie tylko treść ale i forma. Oczywiście najlepiej zainwestować w dwa lub trzy takie wydruki na mieście, trzeba tylko rozsądnie wybrać miejsce, takie dobrze wyeksponowane.

polecamspeca

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #21 : Luty 15, 2016, 10:13:10 »
Obecnie w Internecie.

Na początek należy pomyśleć o kampanii Adwords i rozpocząć pozycjonowanie strony w Google.

Aprilka07

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #22 : Luty 19, 2016, 10:25:11 »
Dla mnie teraz należy rozpocząć od dobrej strony dostosowanej pod użytkowników korzystających z telefonów i tabletów, a następnie zainwestować w pozycjonowanie ;)

malki

• Użytkownik
  • **
  • Reputacja +0/-1
« Odpowiedź #23 : Marzec 12, 2016, 05:51:16 »
Moim zdaniem najważniejsze jest pozycjonowanie strony internetowej, bo teraz wszystkiego szukamy właśnie w ten sposób. Piotrek Polok ma w tym sporo doświadczenie. Warto się do niego odezwać: http://piotrpolok.pl/rekomendacje/ . Jest bardzo rzetelny i zawsze byłem zadowolony z jego pomocy.

wielbs

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #24 : Marzec 12, 2016, 06:56:11 »
Pozycjonowanie jest ważne, ale to nie wszystko. Polecam poczytać artykuł jak założyć działalność gospodarczą Można zaoszczędzić czas i pieniądze. Polecam zajrzeć.

termalina

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #25 : Marzec 14, 2016, 02:59:09 »
Pozycjonowanie jest na pewno dobrym sposobem na to, ale również trzeba mieć dobrze zoptymalizowaną i ciekawą stronę dla użytkownika. Ja osobiście prowadzę blog i w ten sposób chcę przyciągnąć ruch. Zobaczcie proszę przykładowy artykuł: http://kosmetyki-oriflame.blogspot.com/p/struktura-oriflame.html i powiedzcie czy wam się podoba, jest to blog Oriflame z opiniami o ich produktach.

Oliwa

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #26 : Marzec 19, 2016, 07:19:15 »
banery może były popularne i skuteczne 10 lat temu. Albo przynajmniej przed powstaniem AdBlocka. Tylko wysoka pozycja w Google przekłada się na jakiś zysk. Polecam netjoker.pl. Jakiś czas temu zleciłem im pozycjonowanie mojego sklepu z płytkami do wykańczania wnętrz. Jak możecie łatwo zgadnąć jestem w TOPie :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2016, 06:44:40 wysłany przez Oliwa »

olivia86

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #27 : Kwiecień 06, 2016, 01:07:37 »
Reklamę należy budować wokół dobrej strony internetowej. W tej branży jest spora konkurencja, wiele firm oferuje strony niskiej jakości. Jeśli potrzebujesz dobrej witryny to odwiedź http://sidengo.com/ideointeractive i zapoznaj się z ofertą.

marynio

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #28 : Kwiecień 27, 2016, 01:42:36 »
To prawda, że reklama w internecie jest najlepsza. Ale u nas np bardzo dobrze się sprawdziły katalogi szyte. Pomogła nam drukarnia  https://web-to-print.pl/katalogi_szyte   Jakość była bardzo dobra i co ważne pomysł się sprawdził. Dlatego współpraca się rozwija. Korzystamy z coraz większej ilosci ich usług. Trzeba zaznaczyć, ze ceny maja bardzo dobre.

MichałCyr88

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #29 : Kwiecień 28, 2016, 07:55:29 »
Najlepsza jest reklama, która się sprawdza. Niestety, ale prowadząc biznes nie da się uniknąć testowania różnej formy reklamy i dopiero analiza wyników tych reklam pokazuje, czy która z nich jest najlepsza.